Maksimum İzolasyon

Maksimum İzolasyon

Maksimum İzolasyon firması 2000 yılında İstanbul ve çevre illerde Su Yalıtımı ve Isı Yalıtımı konularında sizlere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluş ilkelerimizin başında doğru teşhis, doğru ürün seçimi ve doğru uygulama gelmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz Su Yalıtımı ve Isı Yalıtımı konularında özel eğitimler alarak sertifika almış uzman kişilerden oluşmaktadır.

Maksimum İzolasyon Firması olarak amacımız sizleri suyun, nemin ve küfün yaratmış olduğu olumsuz etkilerden korumak, yaşantınız boyunca sağlıklı, konforlu bir hayat sürmenizdir.

Firmamız Su Yalıtımı ve Isı Yalıtım uygulamalarını kendisine ait, yalıtım ve izolasyon uygulamalarında son teknoloji makineleri kullanmaktadır. Makine parkurumuz da bulunan Sprey Su Yalıtımı ve Isı Yalıtımı uygulamasında kullanılan dünya da kabul görmüş makineler ile uygulama yapılacak alanlarda rahatlıkla detay çalışması yapılabilmekte ve kısa süre içerisinde iş teslimi yapılmaktadır.

Firmamızın kullandığı ürünler uluslararası standartlara sahip, yapılan bir çok farklı testler sonucunda olumlu sonuçlar almış, markalaşmış, izolasyon ve yalıtım sektöründe dünya devi olmuş ürünleri kullanmaktadır, Bu ürünlerin bize sunduğu avantajlar ve sizlerin bizlere duymuş olduğu güven sayesinde Maksimum İzolasyon her geçen gün daha da büyümekte ve gücüne güç katmaktadır.

Unutmamak gerekir ki İzolasyon ve Yalıtım ciddi bir iştir, işinde uzman olmayan kişiler tarafında yapıldığında geri dönüşü olmayan, sizleri maddi ve manevi yönden üzebilecek, sağlığınızı tehlikeye sokacak sonuçlar doğurur.

Maksimum İzolasyonun yapmış olduğu uygulamalar;

Su YalıtımıIsı YalıtımıSprey Poyurea KaplamaSprey Poliüretan KöpükEpoxy Zemin Kaplama,Poliüretan Zemin KaplamaPerde ve Temel Su YalıtımıPerde ve Temel Isı YalıtımıIslak Hacim Su YalıtımıTeras Su YalıtımıPerde Poliüretan Köpük UygulamasıÇatı Sprey Poliüretan Köpük UygulamasıGizli Dere Su İzolasyonuFabrika Zemin Kaplama UygulamasıOtopark Zemin Kaplama UygulamasıEnjeksiyon Sistemli Su YalıtımıÇimento Esaslı Su İzolasyonKauçuk Bitüm Esaslı Su YalıtımıElastomerik Esaslı Su YalıtımıPVC membran UygulamalarıYüzme Havuz Su İzolasyonuSu Deposu YalıtımıMutfak Banyo Su YalıtımıHavuz Polyurea Kaplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top