Otopark Zemin Kaplama

Otopark Zemin Kaplama

Otopark zemin kaplama, araç ve yaya trafiğine uygun olarak yapılmalıdır. Onarımının, temizlenmesinin kolay ve pratik olması gereken otopark zemin kaplamanın su geçirmeme özelliğinin de bulunması şarttır. Toz oluşumunu engellemesi de gerekli olan otopark zemin kaplamanın zeminlerdeki yalıtım görevini de yerine getirmesine dikkat edilmelidir. Açık ve kapalı otoparklarda kullanılan zemin kaplamalar genel olarak epoksi kaplama şeklinde yapılmaktadır. Bu kaplama türü, binaya az yük bindirmekte, uzun ömürlü olmakta ve kolay temizlenmektedir. Ayrıca toz yaratmamaktadır. Günümüzde tüm dünya ülkelerinde epoksi zemin kaplamaları uygulanmaktadır. Otopark zemin kaplamalar, genel olarak alışveriş merkezleri, fabrikalar ve hastanelerdeki açık ve kapalı tüm otoparklarda uygulanmaktadır. Otopark zemin kaplaması profesyonel teknisyenlerimizle, gelişmiş teknolojiye sahip makinelerle kalıcı çözümler sunan firmamız, müşterilerinin bu alandaki tüm beklentilerini karşılamaktadır. Firmamız Epoksi Zemin Kaplama ve Polyurea Kaplama uygulamaları ile Otoparkların zeminlerinde çözümler üretmektedir.

Uygulama

Otopark zemin kaplama uygulaması, otoparkların zemininin aşınmasını da önlemektedir. Genellikle otopark zeminleri için sertleştirilmiş beton kullanılmaktadır ancak bunun kalıcı bir çözüm olmadığı bilinmelidir. Genellikle Avrupa ülkelerinde polyurea otopark zemin kaplamaları kullanılmaktadır ve bu teknoloji yenidir. Firmamız, bu teknolojiyi de müşterilerine sunmaktadır. Yeni teknoloji, arzu edilen kaymazlık derecesinin elde edilmesi sağlanmakta, araçtan akabilecek her türlü sıvıya karşı otopark zeminlerine dayanıklılık sağlamaktadır. Otopark zeminlerinde kullanılan bir başka kaplama türü de poliüretan kaplamalardır. Bu kaplamalar, binaya az yük bindirmekte, uzun ömürlü olmakta ve kolay temizlenmektedir. Bina ve zeminin oynamasına karşı çizilme mukavemeti yüksek olan bu kaplamalar, toz yaratmayan yüzeyler oluşturmaktadır. Alışveriş merkezleri, konut otoparkları, fabrikalar gibi çok sayıda açık ve kapalı otoparklarda uygulanan poliüretan zemin kaplamaları, firmamız tarafından da sunulmaktadır.

Firmamız, ne büyüklükte olursa olsun otopark zemin kaplama işlemlerini taahhüt ettiği zaman içinde tamamlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden firmamız, uzman, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşterilerinin tüm beklentilerini tam olarak gerçekleştirmektedir. Yenilenen teknolojilere yatırım yapan firmamız, kaliteli makine parkuru ile hizmet vermektedir. Konusunda uzman mühendislerle çalışan firmamız, otoparklarda kalıcı çözümler sunmaktadır. Otopark zemin kaplamalarıyla ilgili olarak bilgi almak, uygulama fiyatları ile ilgili geniş bir bilgiye ulaşmak için müşteri hizmetleri birimini aramak yeterlidir.

Scroll to Top