İZOYALITIM – Yapı ve Yalıtım Kimyasalları
Polyurea
Poliüretan
Enjeksiyon
 Su Yalıtım Sistemleri
Poliüretan, Polyurea, Epoksi, Bitüm su yalıtımı ve zemin kaplama çözümleri ile uzman ekilerimizle bir çok projede bulunarak tecrübe edinmiştir. Bizler bir den fazla yabancı ve yerli üreticinin kaliteli ürünlerini sizlerin tercihine sunmak istiyoruz.
 

Teklif Al

Ürün ve hizmetlerimizden teknik bilgi, fiyat teklifi isteyerek projeleriniz ve işlerinizde sizinle çalışma imkanı sağlamamıza fırsat tanıyarak uzun vadeli sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

POLYUREA

Su Yalıtımı ve Kaplama

POLİÜRETAN

Su Yalıtımı ve Isı Yalıtımı

EPOKSİ

Zemin Kaplama ve Boya

Enjeksiyon

Poliüretan Enjeksiyon

Neler Yaparız

Bizler, su izolasyonu ve ısı izolasyonları konusunda uzmanlaşmış çözümler üretmekteyiz. Su izolasyonları konusunda, Polyurea sprey sistemleri, sürme poliüretan, bitüm sürme su izolasyonları yapmaktayız. Isı izolasyonları konusunda, Poliüretan sprey sistemleri çözümleri üretmekteyiz.

Ekiplerimiz

Bizler, müşterilerimize sadece taahhütlü işler yapmanın yanında ürün satışları, makine satışları, ekip ve işçilik hizmetleri, makine kiralama hizmetleri de vermekteyiz.

Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize, bu konularda çözümler üreterek su izolasyonları ve ısı izolasyonları konusunda faaliyet yürütmeyi doğru bulmaktayız.

Bizimle Çalışın

Su izolasyonları ve polyurea kaplamalar konusunda sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için bizlerden keşif talep edebilir, dilerseniz müşteri temsilcilerimizle görüşerek çözümler bulabilirsiniz.

Sizlerde bizimle irtibata geçerek çözümlerimiz den faydalanabilirsiniz.

Su Yalıtımı'nda Gelişmiş Teknoloji

Polyurea, polimer izosiyanat ve amin sonlu reçine karışımın reaksiyonu sonucu elde edilen bir elastomer çeşididir.

Polyurea İmalatı,  polimer izosiyanat  ve amin reçinelerin 1-1 oranlarda yüksek basınlı Polyurea makinası ile transferi sağlanır. Transfer edilen bileşenler ısıtma haznelerinde 70-80 derece arasında ısıtılarak eşit oranda ortalama 60 metre ısı korumalı hortum vasıtasıyla son olarak çıkış noktasına ulaşarak püskürtme başlığında (Spray Gun) karışımı sonucu reaksiyona girerek ürün oluşur.

Polyurea, diğer su izolasyon ürünlerine göre daha iyi elastikiyete sahip, darbe dayanımı son derece mükemmel, kimyasal asitlere karşı dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ve kokusuzdur.

Polyurea su izolasyonu ve endüstriyel alanların ve ürünlerin kaplanmasında kullanılan pvc yapıya benzeyen, portakal kabuğu dokulu özel yalıtım kaplaması olarak kullanılır.

Uygulama Alanları

〉 Çatı ve terasların su yalıtımı.
〉 Mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlerin izolasyonu.
〉 Temel ve perde betonların su yalıtımı.
〉 Prefabrik yapıların izolasyonu.
〉 Korozyona karşı korunacak matal yüzeylerin kaplanması.
〉 Otopark ve zemin kaplamaları.
〉 Kamyonet, kamyon gibi benzeri taşımacılık aralarının kasalarının kaplanması.
〉 Gıda üretim alanları ve soğuk hava depolarının zemin kaplanması.
〉 Tank, silo ve boru kaplamaları.
〉 Su parkları, süs havuzları ve yüzme havuzları sprey izolasyonları.

Çözümler ve Uygulamalar

Hizmetlerimiz

İzoyalıtım su yalıtımı, zemin kaplama, ısı yalıtımı, enjeksiyon su izolasyonu ve güçlendirme çözümlerinde başarılı olmuş bir firmadır. Bünyemizde hizmetini verdiğimiz uygulamaları, yüksek teknoloji makine ekipmanları sayesinde daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Etik ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

İzoyalıtım yapı ve yalıtım kimyasalları ürün ve hizmetleri fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Referanslar

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Teras Su Yalıtımı

Teras su yalıtımı çözümü en zor ve hassas alanlar arasında yer almaktadır. Teraslar, kullanım alanlarının sürekliliği ve açık alanlar olması nedeniyle atmosferik etkilere daha çok maruz kalmaktadır.

Bu sebeple teraslarda su yalıtımına, bina ve yaşam alanlarımızda daha fazla önem vermemiz gerekmektedir. Şimdilerde polyurea kaplama sayesinde teras su yalıtımı artık çok büyük sorun olmaktan çıkmıştır.

Polyurea kaplama teknolojisi, bahsettiğimiz tüm zorluklara karşı insanların yaşamlarında sorun olan terasların su yalıtımlarını tüm detaylarıyla çözmektedir.

Zemin Hazırlık

Temel Su Yalıtımı

Teras su yalıtımının doğru ürün tercihi ile yapılması durumunda binaların ömrünün uzadığı artık kanıtlanmıştır.Günümüz teknolojisi, temel ve perde duvarların su yalıtımı konusunda yenilikçi çözümler üretmeye başlamıştır. Yeni nesil Su Yalıtımı teknolojileri sayesinde yapılarımız daha güvenli hale gelmiştir.Bizler, temel ve perde duvarların su yalıtımı konusunda polyurea, poliüretan benzeri ürünler ile su izolasyonu çözümleri üretmekteyiz.

Yeşil Çatı Su Yalıtımı

Son yılların artan yaşam yoğunluğu, büyük şehirlerin katlı yaşam alanları oluşturmasını geliştirmiştir. Büyük şehirlerin en büyük problemlerinden biri olan katlı yaşam alanları, günümüzde binaların otoparklarını çoğaltırken, otopark zeminlerinin su yalıtımı ve otoparkların üzerinde bahçe düzenlemesi gibi sosyal alanların değerlendirilmesi sağlanmaktadır.

Otoparkların yoğunluğu nedeniyle mimari tasarımlarda, üst yapılarında su yalıtımı, bahçe ve sosyal alan düzenlemesi su yalıtımının önemini daha çok arttırmaktadır. Bizler Otoparkların zemin ve üstlerinin su yalıtımları konusunda polyurea ve esnek poliüretan yeşil çatı çözümleri üretmekteyiz.

Youtube Kanalı

Uygulama Görüntüleri

Innovative Solutions and Ideas

We constantly monitor all innovations on construction market and use them in our work.

Latest Technologies

We use the latest equipment, materials, technologies and developments to deliver better service.

Impressive Design Solutions

Our talented and experienced designers can create any project in any style.

Polyurea Video

Kanalımıza Abone Ol

İzoyalıtımı yakaından takip ederek hizmet ve ürünlerimizin hakkında görüntülü bilgi alabilirsiniz.

İş Ortaklarımız ve Ürün Sağlayıcılarımız

köster
AB-Schomburg
puryap logo
huntsman
polymex
ravago
basf
yapı kimyasalları
ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanRussianTurkish