Polyurea İstanbul

Polyurea İstanbul

Polyurea İstanbul Şehrinde uygulama ve satışlarımız için bizimle irtibata geçerek İstanbul satış merkezimiz ve satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim: 0543 649 11 08

İstanbul, Türkiye’nin birinci büyük şehri dünyanın 21’inci büyük şehirleri arasında yer almaktadır. İstanbul ilimiz dünyanın önemli ticaret merkezlerinden biri olmasının yanında ayrıca dünyanın en eski kültür ve medeniyetleri barındırmış bir kültür kentidir. İstanbul’un bu kadar büyük nüfusu ve ticaretin merkezi olması nedeniyle hızla konut sayısı, yapı ve inşaat gelişmektedir. Bizler bu nedenle bu şehirde yalıtım ve izolasyon hizmetleri vermekten büyük mutluluk duymaktayız.

Denizli Polyurea

Polyurea Denizli

Polyurea Denizli Şehrinde uygulama ve satışlarımız için bizimle irtibata geçerek Denizli satış bayimiz ve satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim: 0532 130 78 86

Denizli ilimiz Türkiye’nin 21 birinci büyük şehri olup, bir milyon nüfusa sahip tekstil ve kültür şehridir. Denizli ilimizin tarım ve sanayi şehri olması nedeniyle yapı ve inşaat yoğunluğu hızla artmaya başlamış turizm ve doğa turizmi her zaman cazibe merkezi olmasını sağlamıştır.

 

İzmir Polyurea

Polyurea İzmir

Polyurea İzmir Şehrinde uygulama ve satışlarımız için bizimle irtibata geçerek İzmir satış bayimiz ve satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

İzmir ve çevre illerde Polyurea kaplama ve sprey poliüretan çözümleri ayrıca su yalıtım ürünleri çözümlerimizden uzmanlarımızdan bilgi alarak yararlanabilirsiniz.

Teras su yalıtımı, otopark zemin kaplaması, çatı ısı yalıtımı ve yüzey kaplamaları gibi bir çok alanda hizmet veren firmamız İzmir merkezli olmak üzere faaliyet sürdürmeye devam etmektedir.

İzmir Bölge

İzmir Şube

0532 375 34 48